240 000 €
1778 €/m²
Property 2593 photo 1
Property 2593 photo 2
Property 2593 photo 3
Property 2593 photo 4
Property 2593 photo 5
Property 2593 photo 6
Property 2593 photo 7
Property 2593 photo 8
Property 2593 photo 9

Details

  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 135 კვ.მ in Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება სართული შედგება კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59420
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 6
იყიდება
280 000 € 1021 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59956
  • ფართი 274 m²
  • Rooms 7
იყიდება
310 000 € 1823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61102
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61288
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 5
იყიდება
250 000 € 3246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62392
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62620
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 5
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62978
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63623
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
280 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63689
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
295 000 € 1620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63947
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა