Property 62253 photo 1
Property 62253 photo 2
Property 62253 photo 3
Property 62253 photo 4
Property 62253 photo 5
Property 62253 photo 6
Property 62253 photo 7
Property 62253 photo 8
Property 62253 photo 9
Property 62253 photo 10
Property 62253 photo 11
Property 62253 photo 12
Property 62253 photo 13
Property 62253 photo 14

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 121 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the Marousi area

It has heaters

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
270 000 € 7941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65319
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 4307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65009
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65689
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66016
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა