335 000 €
4036 €/m²
Property 61588 photo 1
Property 61588 photo 2
Property 61588 photo 3
Property 61588 photo 4
Property 61588 photo 5
Property 61588 photo 6
Property 61588 photo 7
Property 61588 photo 8
Property 61588 photo 9
Property 61588 photo 10
Property 61588 photo 11
Property 61588 photo 12
Property 61588 photo 13
Property 61588 photo 14
Property 61588 photo 15
Property 61588 photo 16
Property 61588 photo 17
Property 61588 photo 18
Property 61588 photo 19
Property 61588 photo 20
Property 61588 photo 21
Property 61588 photo 22
Property 61588 photo 23
Property 61588 photo 24
Property 61588 photo 25

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1997
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 145 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

Equipped with electrical appliances

It is leased until 1/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
431 000 € 5192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65223
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65359
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66016
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
310 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63668
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 4216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65229
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა