300 000 €
3659 €/m²
Property 60429 photo 1
Property 60429 photo 2
Property 60429 photo 3
Property 60429 photo 4
Property 60429 photo 5
Property 60429 photo 6
Property 60429 photo 7
Property 60429 photo 8

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 460 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 82 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

Partial renovation has been carried out (tiles & kitchen)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65784
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა