Property 60327 photo 1
Property 60327 photo 2
Property 60327 photo 3
Property 60327 photo 4
Property 60327 photo 5
Property 60327 photo 6
Property 60327 photo 7
Property 60327 photo 8
Property 60327 photo 9
Property 60327 photo 10
Property 60327 photo 11
Property 60327 photo 12
Property 60327 photo 13
Property 60327 photo 14
Property 60327 photo 15
Property 60327 photo 16
Property 60327 photo 17

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1975
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 930 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 82 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

Fully furnished and equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65594
  • ფართი 141 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63911
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა