Property 57458 photo 1
Property 57458 photo 2
Property 57458 photo 3
Property 57458 photo 4
Property 57458 photo 5
Property 57458 photo 6
Property 57458 photo 7
Property 57458 photo 8
Property 57458 photo 9
Property 57458 photo 10
Property 57458 photo 11
Property 57458 photo 12
Property 57458 photo 13
Property 57458 photo 14
Property 57458 photo 15
Property 57458 photo 16
Property 57458 photo 17
Property 57458 photo 18
Property 57458 photo 19
Property 57458 photo 20
Property 57458 photo 21
Property 57458 photo 22
Property 57458 photo 23
Property 57458 photo 24
Property 57458 photo 25
Property 57458 photo 26
Property 57458 photo 27

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1979
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 118 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები, 2 საკუჭნაო. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the Peristeri area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65812
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65274
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65069
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64225
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66125
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა