Property 56770 photo 1
Property 56770 photo 2
Property 56770 photo 3
Property 56770 photo 4
Property 56770 photo 5
Property 56770 photo 6
Property 56770 photo 7
Property 56770 photo 8
Property 56770 photo 9
Property 56770 photo 10
Property 56770 photo 11
Property 56770 photo 12
Property 56770 photo 13
Property 56770 photo 14

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1980
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65297
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 7714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65359
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა