230 000 € 220 000 €
2683 €/m²
Property 56643 photo 1
Property 56643 photo 2
Property 56643 photo 3
Property 56643 photo 4
Property 56643 photo 5
Property 56643 photo 6
Property 56643 photo 7
Property 56643 photo 8
Property 56643 photo 9
Property 56643 photo 10
Property 56643 photo 11
Property 56643 photo 12
Property 56643 photo 13
Property 56643 photo 14
Property 56643 photo 15

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 9500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 82 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the area of Zografou (Goudi)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 4148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66134
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65578
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66125
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65007
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა