Property 56522 photo 1
Property 56522 photo 2
Property 56522 photo 3
Property 56522 photo 4
Property 56522 photo 5
Property 56522 photo 6
Property 56522 photo 7
Property 56522 photo 8
Property 56522 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 40 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Kolonaki area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
335 000 € 4785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65297
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66015
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 4180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65116
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა