ფასი 230 000 €
2091 €/m²
Property 45776 photo 1
Property 45776 photo 2
Property 45776 photo 3
Property 45776 photo 4
Property 45776 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45776
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 110 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
265 000 € 1892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45782
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49196
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52073
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52131
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა