250 000 €
2358 €/m²
Property 42395 photo 1
Property 42395 photo 2
Property 42395 photo 3
Property 42395 photo 4
Property 42395 photo 5
Property 42395 photo 6
Property 42395 photo 7
Property 42395 photo 8
Property 42395 photo 9
Property 42395 photo 10
Property 42395 photo 11
Property 42395 photo 12
Property 42395 photo 13
Property 42395 photo 14
Property 42395 photo 15
Property 42395 photo 16
Property 42395 photo 17
Property 42395 photo 18
Property 42395 photo 19
Property 42395 photo 20
Property 42395 photo 21
  • ობიექტის კოდი 42395
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 106 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 106 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
340 263 € 8299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36943
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
330 000 € 4342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37034
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 000 € 2191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45076
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა