210 000 € 205 000 €
2563 €/m²
Property 54495 photo 1
Property 54495 photo 2
Property 54495 photo 3
Property 54495 photo 4
Property 54495 photo 5
Property 54495 photo 6
Property 54495 photo 7
Property 54495 photo 8
Property 54495 photo 9
Property 54495 photo 10
Property 54495 photo 11
Property 54495 photo 12
Property 54495 photo 13
Property 54495 photo 14
Property 54495 photo 15
Property 54495 photo 16
Property 54495 photo 17
Property 54495 photo 18
Property 54495 photo 19
Property 54495 photo 20
Property 54495 photo 21
Property 54495 photo 22
Property 54495 photo 23

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 225 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 საკუჭნაო. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The property is located in the Perama area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65306
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2564 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66046
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64961
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65303
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2383 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63980
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა