2 650 000 € 1 750 000 €
9211 €/m²
Property 22999 photo 1
Property 22999 photo 2
Property 22999 photo 3
Property 22999 photo 4
Property 22999 photo 5
Property 22999 photo 6
Property 22999 photo 7
Property 22999 photo 8
Property 22999 photo 9
Property 22999 photo 10
Property 22999 photo 11
Property 22999 photo 12
Property 22999 photo 13
Property 22999 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 1960
  • რემონტის წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 190 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Kolonaki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 412 000 € 18000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64432
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 650 000 € 14640 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63758
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 750 000 € 7333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49167
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 350 000 € 18108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63764
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 490 000 € 13756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61100
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 650 000 € 19729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63765
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 11981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59012
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა