2 750 000 €
7333 €/m²
Property 49167 photo 1
Property 49167 photo 2
Property 49167 photo 3
Property 49167 photo 4
Property 49167 photo 5
Property 49167 photo 6
Property 49167 photo 7
Property 49167 photo 8
Property 49167 photo 9
Property 49167 photo 10
Property 49167 photo 11
Property 49167 photo 12
Property 49167 photo 13
Property 49167 photo 14
Property 49167 photo 15
Property 49167 photo 16
Property 49167 photo 17
Property 49167 photo 18
Property 49167 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 375 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

 

The apartment is located in Glyfada, Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 600 000 € 11981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59012
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 412 000 € 18000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64432
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
3 350 000 € 18108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63764
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 650 000 € 14640 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63758
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 650 000 € 19729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63765
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 490 000 € 13756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61100
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 750 000 € 7333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49167
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა