კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 14995 m² Larnaka
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლარნაკა
98 000 €
6 €/m²
ობიექტის კოდი
51673
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
14995 m²
რეგიონი
Larnaka
ადგილი
ლარნაკა (კვიპროსი)
Details
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 14995 კვ.მ. in Larnaka.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
80 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 2342 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
59483
ფართი
2342 m²
იყიდება
80 000 €
2 €/m²
სასტუმრო 29098 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
58900
ფართი
29098 m²
იყიდება
90 000 €
21 €/m²
სასტუმრო 4240 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
58859
ფართი
4240 m²
იყიდება
98 000 €
6 €/m²
სასტუმრო 14995 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
51673
ფართი
14995 m²
იყიდება
125 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 9202 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
25737
ფართი
9202 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
80 000 €
42 €/m²
სასტუმრო 1862 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
23838
ფართი
1862 m²
იყიდება
82 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 9384 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
59491
ფართი
9384 m²
იყიდება
134 290 €
130 €/m²
სასტუმრო 1033 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32521
ფართი
1033 m²
მანძილი ზღვიდან
15000 m
იყიდება
110 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 12538 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
46369
ფართი
12538 m²
იყიდება
100 000 €
3 €/m²
სასტუმრო 25489 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
58671
ფართი
25489 m²