კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 272 m² Larnaka
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლარნაკა
120 000 €
441 €/m²
ობიექტის კოდი
51634
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
272 m²
რეგიონი
Larnaka
ადგილი
ლარნაკა (კვიპროსი)
Details
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 272 კვ.მ. in Larnaka.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
155 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 11706 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
46493
ფართი
11706 m²
იყიდება
170 000 €
78 €/m²
სასტუმრო 2156 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
57596
ფართი
2156 m²
იყიდება
145 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 2936 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53200
ფართი
2936 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
150 000 €
14 €/m²
სასტუმრო 10368 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
43764
ფართი
10368 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
105 000 €
11 €/m²
სასტუმრო 9309 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
46472
ფართი
9309 m²
იყიდება
137 000 €
3 €/m²
სასტუმრო 39131 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
58613
ფართი
39131 m²
იყიდება
125 000 €
415 €/m²
სასტუმრო 301 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
25193
ფართი
301 m²
მანძილი ზღვიდან
2400 m
იყიდება
97 250 €
8 €/m²
სასტუმრო 11372 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
58625
ფართი
11372 m²
იყიდება
165 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 10348 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
46404
ფართი
10348 m²
იყიდება
105 000 €
28 €/m²
სასტუმრო 3679 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
51699
ფართი
3679 m²