იყიდება - სასტუმრო 301 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
125 000 €
415 €/m²
Property 25193 photo 1
Property 25193 photo 2
  • ობიექტის კოდი 25193
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 301 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 301 კვ.მ. in Limassol.

Building Factor: 0.8
Coverage Factor: 0.45
Number of storeys: 3
Height: 13 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55917
  • ფართი 30848 m²
იყიდება
180 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58828
  • ფართი 11299 m²
იყიდება
125 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51736
  • ფართი 3679 m²
იყიდება
163 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32374
  • ფართი 2183 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25500 m
იყიდება
165 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52761
  • ფართი 7358 m²
იყიდება
100 500 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65591
  • ფართი 6705 m²
იყიდება
180 000 € 321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59368
  • ფართი 560 m²
იყიდება
135 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57621
  • ფართი 7165 m²
იყიდება
167 800 € 259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25716
  • ფართი 647 m²
იყიდება
102 830 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32508
  • ფართი 791 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა