275 000 €
2895 €/m²
Property 49671 photo 1
Property 49671 photo 2
Property 49671 photo 3
Property 49671 photo 4
Property 49671 photo 5
Property 49671 photo 6
Property 49671 photo 7
Property 49671 photo 8
Property 49671 photo 9
Property 49671 photo 10
Property 49671 photo 11
Property 49671 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა