280 000 €
2105 €/m²
Property 46191 photo 1
Property 46191 photo 2
Property 46191 photo 3
Property 46191 photo 4
Property 46191 photo 5
Property 46191 photo 6
Property 46191 photo 7
Property 46191 photo 8
Property 46191 photo 9
  • ობიექტის კოდი 46191
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 133 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 133 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Delivery date March 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
272 950 € 1624 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52038
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
230 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52184
  • ფართი 118 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3484 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55971
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
385 000 € 3468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55973
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა