ფასი 145 000 €
2636 €/m²
Property 49193 photo 1
Property 49193 photo 2
Property 49193 photo 3
Property 49193 photo 4
Property 49193 photo 5
Property 49193 photo 6
Property 49193 photo 7
Property 49193 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 55 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 1413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35956
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37632
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 1122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37633
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 1837 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45780
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49193
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52130
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
იყიდება
145 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52181
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52182
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა