გაყიდული
385 000 €
3080 €/m²
Property 47707 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 125 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Glyfada area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57563
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 3291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57670
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57974
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
344 000 € 5134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57977
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
339 000 € 4985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57978
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
419 000 € 5513 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57983
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58061
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58253
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58357
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა