Property 16554 photo 1
Property 16554 photo 2
Property 16554 photo 3
Property 16554 photo 4
Property 16554 photo 5
Property 16554 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2580 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62153
  • ფართი 4021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
430 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55851
  • ფართი 5834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
349 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65412
  • ფართი 5960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
480 000 € 1263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50582
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
374 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51460
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
340 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62863
  • ფართი 8146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
350 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36263
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
427 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32314
  • ფართი 5695 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
397 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38909
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46787
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა