475 000 € 320 000 €
191 €/m²
Property 12488 photo 1
Property 12488 photo 2
Property 12488 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1675 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50157
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
640 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63745
  • ფართი 8608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
650 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44104
  • ფართი 4580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49171
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63428
  • ფართი 2672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
650 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37517
  • ფართი 14500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50802
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
612 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38961
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40472
  • ფართი 6250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა