იყიდება - სასტუმრო 2385 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
300 000 €
125 €/m²
Property 43792 photo 1
Property 43792 photo 2
  • ობიექტის კოდი 43792
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2385 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2385 კვ.მ. in Limassol.

Zone: H5
Building Factor: 0.3
Coverage Factor: 0.2
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
265 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27189
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
350 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23408
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
440 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26337
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
352 400 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23407
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
394 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23376
  • ფართი 987 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
260 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42081
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
275 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58840
  • ფართი 4618 m²
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
364 950 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23393
  • ფართი 811 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
400 000 €
  • ობიექტის კოდი 35278
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა