140 000 € 135 000 €
844 €/m²
Property 43109 photo 1
Property 43109 photo 2
Property 43109 photo 3
Property 43109 photo 4
Property 43109 photo 5
Property 43109 photo 6
Property 43109 photo 7
Property 43109 photo 8
Property 43109 photo 9
Property 43109 photo 10
Property 43109 photo 11
Property 43109 photo 12
Property 43109 photo 13
Property 43109 photo 14
Property 43109 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1950
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 12500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 160 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
181 700 € 4658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61857
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 5030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61898
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62170
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62902
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
195 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64874
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა