314 150 €
2167 €/m²
Property 52043 photo 1
Property 52043 photo 2
Property 52043 photo 3
Property 52043 photo 4
Property 52043 photo 5
Property 52043 photo 6
Property 52043 photo 7
  • ობიექტის კოდი 52043
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 145 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 145 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
455 000 € 3395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51998
  • ფართი 134 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
270 000 € 2934 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52009
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
272 950 € 1624 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52038
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა