იყიდება - თაუნჰაუსი 182 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
275 000 €
1511 €/m²
Property 4163 photo 1
Property 4163 photo 2
Property 4163 photo 3
Property 4163 photo 4
Property 4163 photo 5
Property 4163 photo 6
Property 4163 photo 7
Property 4163 photo 8
Property 4163 photo 9
  • ობიექტის კოდი 4163
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 182 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 182 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24155
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 5
იყიდება
250 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24460
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25497
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
400 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35102
  • ფართი 277 m²
  • Rooms 7
იყიდება
320 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35103
  • ფართი 236 m²
  • Rooms 7
იყიდება
310 000 € 1240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36451
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
250 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37386
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
340 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37651
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 2298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39225
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 5
იყიდება
375 000 € 2483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54325
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა