367 500 €
1775 €/m²
Property 4437 photo 1
Property 4437 photo 2
Property 4437 photo 3
Property 4437 photo 4
Property 4437 photo 5
Property 4437 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4229
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
347 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13337
  • ფართი 567 m²
  • Rooms 11
იყიდება
342 000 € 2460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13346
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 5
იყიდება
330 000 € 891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24155
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 5
იყიდება
320 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35103
  • ფართი 236 m²
  • Rooms 7
იყიდება
310 000 € 1240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36451
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
340 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37651
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38434
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 2656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61743
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
305 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65881
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა