390 000 € 370 000 €
2846 €/m²
Property 8168 photo 1
Property 8168 photo 2
Property 8168 photo 3
Property 8168 photo 4
Property 8168 photo 5
Property 8168 photo 6
Property 8168 photo 7
Property 8168 photo 8
Property 8168 photo 9
Property 8168 photo 10
Property 8168 photo 11
Property 8168 photo 12
Property 8168 photo 13
Property 8168 photo 14
Property 8168 photo 15
Property 8168 photo 16
Property 8168 photo 17
Property 8168 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1982
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 130 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The property is located in Anavissos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10433
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 3615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11035
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11342
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
368 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12966
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
347 000 € 611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13337
  • ფართი 567 m²
  • Rooms 11
იყიდება
342 000 € 2460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13346
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 5
იყიდება
405 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13804
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 2244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16355
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 8
იყიდება
472 000 € 2622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18107
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19026
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა