მოთხოვნით
Property 41412 photo 1
Property 41412 photo 2
Property 41412 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41412
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 174 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 174 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city — Amathunda. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscapes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 980 000 € 15216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41301
  • ფართი 393 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
622 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41303
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
893 000 € 3899 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41310
  • ფართი 229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
711 000 € 4740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41313
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 450 000 € 5686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41318
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 270 000 € 14767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41321
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 300 000 € 13772 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41322
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა