253 800 €
4881 €/m²
Property 40285 photo 1
Property 40285 photo 2
Property 40285 photo 3
Property 40285 photo 4
Property 40285 photo 5
Property 40285 photo 6
Property 40285 photo 7
Property 40285 photo 8
Property 40285 photo 9
Property 40285 photo 10
  • ობიექტის კოდი 40285
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 52 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 52 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Project Details:

  • Luxurious Residential Project
  • 2 buildings complex
  • 6 floors building
  • 1, 2 & 3 bedroom apartments
  • Penthouse apartments with roof garden
  • Duplex apartment
  • Garden & sea view
  • Covered parking spaces
  • Storage rooms
  • 80 meters from Mackenzie beach
  • Located in the touristic area of Larnaca
  • 5 minutes away from Larnaca Airport
  • Nearby local amenities and restaurants

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
366 000 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51966
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
341 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51995
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 1
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
272 950 € 1624 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52038
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა