Property 3933 photo 1
Property 3933 photo 2
Property 3933 photo 3
Property 3933 photo 4
Property 3933 photo 5
Property 3933 photo 6
Property 3933 photo 7
Property 3933 photo 8
Property 3933 photo 9
Property 3933 photo 10
Property 3933 photo 11
Property 3933 photo 12
Property 3933 photo 13
Property 3933 photo 14
Property 3933 photo 15
Property 3933 photo 16
Property 3933 photo 17
Property 3933 photo 18
Property 3933 photo 19

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1988
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 213 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The residence is located in the seaside area of Palaio Faliro neighborhood.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
715 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64856
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64887
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 6782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64890
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 6315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65020
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65133
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
630 000 € 5478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65195
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა