Property 64234 photo 1
Property 64234 photo 2
Property 64234 photo 3
Property 64234 photo 4
Property 64234 photo 5
Property 64234 photo 6
Property 64234 photo 7
Property 64234 photo 8
Property 64234 photo 9
Property 64234 photo 10
Property 64234 photo 11
Property 64234 photo 12

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

--------------------------------------------

For sale: brand-new apartments of 83 sq.m., with expected delivery in October 2026, located in a prime position right in front of the entrance of the Stavros Niarchos Park.

Each apartment consists of:

  • 2 bedrooms
  • 1 bathroom and 1 WC
  • Spacious open-plan kitchen and living room

Equipped with modern energy-efficient features, including:

  • Heat pumps
  • Solar water heater
  • Pre-installed alarm system
  • Storage room and private parking space

Thanks to their excellent location, right next to the Stavros Niarchos Foundation Cultural Center, these apartments are perfect both for residential use and as an investment opportunity, guaranteeing strong demand and long-term value.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 5757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52988
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
896 000 € 8784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56037
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 200 000 € 13636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57087
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
850 000 € 6692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58091
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 9452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58377
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 8173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58413
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 080 000 € 11739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58417
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა