Property 3925 photo 1
Property 3925 photo 2
Property 3925 photo 3
Property 3925 photo 4
Property 3925 photo 5
Property 3925 photo 6
Property 3925 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7800 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale, a plot of 7800 sq.m in total located in the very south of Corfu.

The plot consists of 2 parts: 3469 sq.m non-buildable and 4337 sq.m buildable.

The smaller part borders the sealine, while the other buildable part is attached to it.

Nearby there is a port of Lefkimmi, a second smaller port of the island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37187
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
400 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37195
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
480 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37270
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37793
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
330 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37947
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა