530 000 €
5 €/m²
Property 56513 photo 1
Property 56513 photo 2
Property 56513 photo 3
Property 56513 photo 4
Property 56513 photo 5
Property 56513 photo 6
Property 56513 photo 7
Property 56513 photo 8
Property 56513 photo 9
Property 56513 photo 10
Property 56513 photo 11
Property 56513 photo 12
Property 56513 photo 13
Property 56513 photo 14
Property 56513 photo 15

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 26 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 95095 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a vast territory of 95.095 sq.m located in Agros, in the northern part of Corfu!

The land consists of 4 plots of:

 - 21.378 sq.m

 - 17.194 sq.m

 - 12.079 sq.m

 - 44.443 sq.m (where a part of 13.000 sq.m is characterised as forest territory).

The land is in a non-residential zone and is buildable. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32248
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33678
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
650 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35185
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
630 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40443
  • ფართი 4143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
750 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40478
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
600 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40795
  • ფართი 12044 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
580 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42862
  • ფართი 17500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა