500 000 €
156 €/m²
Property 4100 photo 1
Property 4100 photo 2
Property 4100 photo 3
Property 4100 photo 4
Property 4100 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3200 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29407
  • ფართი 10025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35185
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
500 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37793
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
430 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56441
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
450 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4068
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
650 000 € 406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25355
  • ფართი 1599 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
540 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24098
  • ფართი 4450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
490 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11133
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა