გაყიდული

იყიდება - ბინა 115 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
250 000 €
2174 €/m²
Property 365 photo 1
Property 365 photo 2
Property 365 photo 3
Property 365 photo 4
Property 365 photo 5
Property 365 photo 6
Property 365 photo 7
Property 365 photo 8
Property 365 photo 9
Property 365 photo 10
  • ობიექტის კოდი 365
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 115 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1981
  • ოთახების რაოდენობა: 2: салон, 2 спальни, кухня, кабинет, 2 туалета
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 5818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59634
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 2095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59653
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59669
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59707
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 3662 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59800
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 3614 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59801
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59803
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 4324 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59869
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 3375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59923
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა