Property 58141 photo 1
Property 58141 photo 2
Property 58141 photo 3
Property 58141 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 24
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 332 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, ჭა, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65152
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14002
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
1 600 000 € 290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29754
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m
იყიდება
1 500 000 € 202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35986
  • ფართი 7414 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 200 000 € 3614 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58141
  • ფართი 332 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40861
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33347
  • ფართი 15240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38440
  • ფართი 8125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა