კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1430 m² Limassol
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლიმასოლი
110 000 €
76 €/m²
ობიექტის კოდი
25248
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1430 m²
რეგიონი
Limassol
ადგილი
ლიმასოლი (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5000 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
7 km
მანძილი აეროპორტამდე:
42 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1430 კვ.მ. in Limassol.
Coverage of 30%
Density 40%
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
120 000 €
18 €/m²
სასტუმრო 6585 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
58660
ფართი
6585 m²
იყიდება
120 000 €
441 €/m²
სასტუმრო 272 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
51634
ფართი
272 m²
იყიდება
105 000 €
3 €/m²
სასტუმრო 30848 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
55917
ფართი
30848 m²
იყიდება
95 000 €
116 €/m²
სასტუმრო 813 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
25186
ფართი
813 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
150 000 €
107 €/m²
სასტუმრო 1392 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
64921
ფართი
1392 m²
იყიდება
110 000 €
89 €/m²
სასტუმრო 1230 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
26195
ფართი
1230 m²
მანძილი ზღვიდან
56000 m
იყიდება
155 000 €
23 €/m²
სასტუმრო 6655 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
57697
ფართი
6655 m²
იყიდება
125 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 3679 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
51736
ფართი
3679 m²
იყიდება
145 000 €
1 €/m²
სასტუმრო 123487 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
58662
ფართი
123487 m²
იყიდება
105 000 €
8 €/m²
სასტუმრო 12524 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
58681
ფართი
12524 m²