გაყიდული
Property 29698 photo 1
Property 29698 photo 2
Property 29698 photo 3
Property 29698 photo 4
Property 29698 photo 5
Property 29698 photo 6
Property 29698 photo 7
Property 29698 photo 8
Property 29698 photo 9
Property 29698 photo 10
Property 29698 photo 11
Property 29698 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 180 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in the historical city of Athens ( Monastiraki ) area 

From the veranda the is opening a uniqe view to monument Acropolis as also to the mountain St.Lecabbetus 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
100 000 € 1176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65870
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
300 000 € 280 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65913
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65922
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
475 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65939
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65944
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 480 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65956
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 1
იყიდება
260 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66010
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა