260 000 €
3939 €/m²
Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სართული: 0
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

იყიდება
360 000 € 1800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49270
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
370 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49912
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 3119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51219
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
385 000 € 5746 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51489
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54558
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55909
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
351 000 € 4443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56254
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
368 000 € 4842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56586
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
368 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56589
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
368 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56724
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა