Property 66010 photo 1
Property 66010 photo 2
Property 66010 photo 3
Property 66010 photo 4
Property 66010 photo 5
Property 66010 photo 6
Property 66010 photo 7
Property 66010 photo 8
Property 66010 photo 9
Property 66010 photo 10
Property 66010 photo 11
Property 66010 photo 12
Property 66010 photo 13
Property 66010 photo 14
Property 66010 photo 15
Property 66010 photo 16
Property 66010 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: 0
  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
270 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63021
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 3918 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63032
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63053
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63153
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
240 000 € 2330 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63306
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 3390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63307
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 4
იყიდება
242 000 € 2261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63313
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63425
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა