195 000 €
1083 €/m²
Property 23620 photo 1
Property 23620 photo 2
Property 23620 photo 3
Property 23620 photo 4
Property 23620 photo 5
Property 23620 photo 6
Property 23620 photo 7
Property 23620 photo 8
Property 23620 photo 9
Property 23620 photo 10
Property 23620 photo 11
Property 23620 photo 12
Property 23620 photo 13
Property 23620 photo 14
Property 23620 photo 15
Property 23620 photo 16
Property 23620 photo 17
Property 23620 photo 18
Property 23620 photo 19
Property 23620 photo 20
Property 23620 photo 21
Property 23620 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1993
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46653
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
285 000 € 1295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32639
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56475
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62026
  • ფართი 268 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
270 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43996
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
160 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37485
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა