Property 10937 photo 1
Property 10937 photo 2
Property 10937 photo 3
Property 10937 photo 4
Property 10937 photo 5
Property 10937 photo 6
Property 10937 photo 7
Property 10937 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 160 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 8125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64932
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65365
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 5510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65764
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65306
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65438
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 800 € 5939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63766
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
280 000 € 4307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65009
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა