გაყიდული

იყიდება - ბინა 88 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი
170 000 €
1932 €/m²
Property 973 photo 1
Property 973 photo 2
Property 973 photo 3
Property 973 photo 4
Property 973 photo 5
Property 973 photo 6
Property 973 photo 7
Property 973 photo 8
Property 973 photo 9
Property 973 photo 10
  • ობიექტის კოდი 973
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 88 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი არგოლისი (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 2: 2 спальни, салон с кухней, ванная, складское помещение
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ პელოპონესზე. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
154 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61385
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 3095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62928
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62952
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
137 000 € 1473 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63263
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 2
იყიდება
145 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63967
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64211
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 150 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64437
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64666
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64757
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65015
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა