Property 7799 photo 1
Property 7799 photo 2
Property 7799 photo 3
Property 7799 photo 4
Property 7799 photo 5
Property 7799 photo 6
Property 7799 photo 7
Property 7799 photo 8
Property 7799 photo 9
Property 7799 photo 10
Property 7799 photo 11
Property 7799 photo 12
Property 7799 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the area of Varkiza coast.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
335 000 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61588
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60992
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59803
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 3658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60429
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63153
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა