Property 65768 photo 1
Property 65768 photo 2
Property 65768 photo 3
Property 65768 photo 4
Property 65768 photo 5
Property 65768 photo 6
Property 65768 photo 7
Property 65768 photo 8
Property 65768 photo 9
Property 65768 photo 10
Property 65768 photo 11
Property 65768 photo 12
Property 65768 photo 13
Property 65768 photo 14
Property 65768 photo 15
Property 65768 photo 16
Property 65768 photo 17
Property 65768 photo 18
Property 65768 photo 19
Property 65768 photo 20
Property 65768 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • სართული: 2
  • აშენების წელი: 2028
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

იყიდება
580 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36378
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36694
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41734
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41764
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41871
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41930
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 4205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41938
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 3833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44105
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44830
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45899
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა