გაყიდული

იყიდება - ბინა 91 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
310 000 €
3407 €/m²
Property 753 photo 1
Property 753 photo 2
Property 753 photo 3
Property 753 photo 4
Property 753 photo 5
Property 753 photo 6
Property 753 photo 7
Property 753 photo 8
Property 753 photo 9
Property 753 photo 10
Property 753 photo 11
  • ობიექტის კოდი 753
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 91 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • სართული: პირველი სართული
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 3: салон с кухней, две спальни, туалет, ванная, просторный балкон
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: складское помещение, камин, автономное отопление, беседка 40 м2 на крыше
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 4307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65009
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 4438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65047
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65069
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65107
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 4180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65116
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა