იყიდება - სასტუმრო 200 m² დასავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი მესინია კალამატა კატო ვერგა
160 000 €
800 €/m²
Property 6752 photo 1
Property 6752 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 200 კვ.მ. in Western Peloponnese. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4874
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
200 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5316
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
210 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6095
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
160 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6752
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9707
  • ფართი 956 m²
  • მანძილი ზღვიდან 270 m
იყიდება
175 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11194
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
180 000 € 138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12137
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
150 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30315
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
215 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30513
  • ფართი 1125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46807
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა