Property 66118 photo 1
Property 66118 photo 2
Property 66118 photo 3
Property 66118 photo 4
Property 66118 photo 5
Property 66118 photo 6
Property 66118 photo 7
Property 66118 photo 8
Property 66118 photo 9
Property 66118 photo 10
Property 66118 photo 11
Property 66118 photo 12
Property 66118 photo 13
Property 66118 photo 14
Property 66118 photo 15
Property 66118 photo 16
Property 66118 photo 17
Property 66118 photo 18
Property 66118 photo 19
Property 66118 photo 20
Property 66118 photo 21
Property 66118 photo 22
Property 66118 photo 23
Property 66118 photo 24

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 200 კვ.მ in Thessaloniki. დუპლექსი მდებარეობს 3 დონეებზე. სარდაფი შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის გაზონი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 2857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59816
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 2
იყიდება
179 000 € 1845 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59893
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59894
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 2113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60003
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61737
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
185 000 € 2176 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62260
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63135
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
179 000 € 2632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64171
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65951
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა